Wikia


Locatie op de Kaart
Death Plateau
Sinclair Mansion Warriors' Guild Burthorpe
Taverley
LocationWarrior'sGuild

De Warriors' Guild

De Warriors' Guild is te vinden in het westen van Burthorpe. Het wordt gerund door Harrallak Menarous. Om het gebouw te betreden moet je Attack en Strength level bij elkaar opgeteld minimaal 130 zijn. Een boost zoals een Attack potion zullen geen zin hebben. Binnen de warriors' guild, heb je de mogelijkheid om verschillende Mini Games te spelen waardoor je Warrior guild tokens krijgt. Hiermee kun je de kamer in om tegen Cyclops te vechten die Defenders droppen. Je kunt alleen Melee gebruiken in de guild! Ook kun je dood gaan en je spullen verliezen!

Locatie

De warriors'guild is te vinden in het westen van de stad Burthorpe. Burthorpe is te vinden ten noorden van de druïde stad Taverley. Spelers kunnen op verschillende manier bij de wariors' guild komen.

Gebouw

WG gebouw

Het gebouw van buiten af

Het gebouw heeft twee verdiepingen. Ground Floor

Begane grond

  • De animation kamer (minigame).
  • De dummy kamer (minigame).
  • De bank .
  • Lidio's food shop.
  • Lilly's potion shop.

Eerste verdieping

  • De katapult kamer (minigame).
  • De shot put kamer (minigame).
  • Jimmy's challenge kamer (minigame).
  • The armoury shop.

Tweede verdieping

Mini games

Er zijn verschillende mini games in het gebouw waardoor je Warrior guild tokens kunt krijgen. De meest snelle manier is om Animated armours te vermoorden.

Animated armour kamer

De animated armour kamer is te vinden op de begane grond. Dit is de snelste en makkelijkste manier om Warrior guild tokens te krijgen. Spelers vechten hier tegen een animated armour. Dit monster moet jezelf creëren. Er zijn verschillende animated armours: bronze, iron, steel, black, mithril, adamant, en rune. Deze kunnen gemaakt worden door een full helm, platebody en een platelegs op de Animation Machines te leggen. Als je dat doet zal het armour tot leven komen en je aanvallen. Als je het monster vermoord, zal hij Warrior guild tokens achterlaten.

Armour Type
Metaal soort Combat Level Hitpoints Hoeveelheid Tokens
Bronze 11 10 5
Iron 23 20 10
Steel 46 40 15
Black 69 60 20
Mithril 92 80 25
Adamant 113 100 30
Rune 138 120 40

Als je het monster hebt vermoord zal het tokens en het armour achterlaten. Let wel op want je krijg niet altijd al je armour terug. Je zult dan weer een nieuwe moeten halen. Het komt het meest voor dat de platlegs zullen verdwijnen.

Tips

  • Het armour is zwak tegen een crush aanval. Maar ook een Abyssal whip zal erg goed werken.
  • Het kan handig zijn om je run aan te houden, want het kan voorkomen dat het Armour soms naar achteren rent.
  • Voor spelers die niet geraakt willen worden door de aanval van het Armour kunnen een halberd gebruiken en zich achter de machine te schuilen. Het is an wel aangeraden om dan voedsel mee te nemen.

Dummy kamer

De dummy kamer is te vinden op de begane grond van het gebouw. Het is de bedoeling dat je dat met de juiste aanval stijl op de juiste dummy slaat. Elke dummy die je goed slaat zul je 15 Attack Experience krijgen en 2 tokkens.

Attack Dummies Key HD

Er zijn in totaal 6 dummies. Elke dummy heeft zijn eigen aanval stijl waarop je moet slaan.

Katapult kamer

Katapult wg

De katapult kamer

Throw Shot

De Thot put kamer

De katapult kamer is te vinden op de eerste verdieping. Er zal een Dwerg voor de ingang staan. Als je met hem praat zal hij je een schild geven die je nodig zult hebben. Je moet het schild aan doen om jezelf te verdedigen tegen de aanvallen van de katapult. Als je klaar bent kun je naar binnen gaan. De dwerg zal nu met de katapult verschillende dingen op je schieten. Op je scherm zul je diezelfde aanvallen zien. Als je op één van deze opties klikt zul je je tegen die aanval verdedigen. Kijk met welke aanval de dwerg schiet en klik op dezelfde verdediging. Voor elke goede verdediging die je hebt uitgevoerd zul je 10 Defence Experience krijgen en 1 token.

Jimmy's challange

Op de tweede verdieping is Jimmy te vinden. Als je met hem praat zal hij je uitdagen voor een wedstrijd. Het is de bedoeling dat je vaten op je hoofd zet. Hiermee zul je tokens winnen. Zet een vat op je hoofd en loop voorzichtig naar de andere en zet die ook op je hoofs. Als het mislukt zal je wat Hitpoints verliezen. Als het lukt zal hij je belonen met tokens.

Shot put kamer

De shot put kamer lijkt op het Schotse spel, steentje werpen. In deze kamer zul je een stapel tegen komen die je kunt oppakken. Het is de bedoeling dat je steen zo ver mogelijk gooit. Als je goed gooit zul je Strength Experience krijgen en tokens. Als je vaalt, zal de steen uit je handen op je voeten vallen en zul je een aantal Hitpoints verliezen.

Cyclops

Cyclops attack

Een speler die een Cyclop aanvalt

Op de tweede verdieping is de kamer met de cyclops te vinden. Spelers hebben minimaal 100 tokens nodig om de kamer te betreden. In deze kamer zijn verschillende Cyclops die defenders droppen. Als je de kamer betreedt zzal er elke minuut 10 tokens afgaan en als ze op zijn zul je uit de kamer worden gehaald. De Cyclops zijn van combat level 76 en 56. Ze hebben veel levens en zijn een goede manier om je Melee mee te trainen.

Elke Cyclops hebben de kans om een defender te droppen. Eerst zul je een Bronze defender krijgen. Daarna zul je een iron defender krijgen en zo door tot Rune defender. Elke keer als je een defender hebt gehaald moet je de kamer uit en de defeder op haar gebruiken. Dit kun je doen door met je rechte muiknop op de defender te klikken, en op use, en dan op Kamfreena. Nu zullen de cyclops de volgende defender droppen. Voor spelers die een rune defender hebben, kunnen er zo veel krijgen als ze willen. De dragon defender bestaat nog niet! Spelers zullen ongeveer 500 tot 10.000 tokens nodig hebben om een Rune defender te halen. Spelers kunnen in deze kamer geen Cannon opzetten.

Defenders

Voor meer informatie, lees de Defenders pagina

Defender Attack & Defence
Benodigde level
Attack Bonus Defence Bonus Overige Bonusen
StabSlashCrushMagicRange StabSlashCrushMagicRangeSummoning StrengthPrayer
Bronze defender Bronze1+3+2+1-3-2+3+2+1-3-2+100
Iron defender Iron1+5+4+3-3-2+5+4+3-3-2+200
Steel defender Steel5+7+6+5-3-2+7+6+5-3-2+3+10
Black defender Black10+9+8+7-3-2+9+8+7-3-2+4+20
Mithril defender Mithril20+10+9+8-3-2+10+9+8-3-2+5+30
Adamant defender Adamant30+13+12+11-3-2+13+12+11-3-2+6+40
Rune defender Rune40+20+19+18-3-2+20+19+18-3-2+8+50


Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.